Podrażnienie skóry po goleniu? Koniec z tym – postaw na laser

Owłosienie poszczególnych partii ciała przysparza wielu problemów. Przede wszystkim depilacja jest żmudna i trzeba ją powtarzać często.

Podrażnienie skóry po goleniu? Koniec z tym – postaw na laser

Skóra staje się podrażniona, mogą pojawiać się stany zapalne i infekcje, jak również dysfunkcje związane z wrastającymi włoskami. Okazuje się jednak, że włosy należy usuwać, ponieważ te przyczyniają się do oszpecenia skóry ciała oraz negatywnego wizerunku – osoby, które nie stosują depilacji, uznawane są wręcz za zaniedbane, a samo owłosienie jest niehigieniczne.

Walka z naturą może być dzisiaj skuteczna i bezproblemowa. Wystarczy zdecydować się na depilację laserem. To jedyny sposób na to, by pozbyć się niechcianych włosków raz na zawsze. Już niedługo możesz cieszyć się idealnie gładką skórą i wolnym czasem, który dotąd poświęcałaś na zabiegi usuwania zbędnego owłosienia. Laser możesz skutecznie zastosować na wybraną część ciała – depilacja laserowa bikini, nóg, pach? Teraz to możliwe. Sprawdź, co na temat depilacji laserowej mówią specjaliści z Kliniki SPIRE CLINIC laser&beauty i zdecyduj się na nieinwazyjne zabiegi.

Jak działają wiązki laserowego światła?

Depilacja laserowa bikini czy innej części ciała przebiega dokładnie w ten sam sposób. Do skóry przykładana jest głowica urządzenia, która wydziela wiązki laserowego światła. Te wnikają w głąb skóry i oddziałują na melaninę, czyli główny barwnik włosków. To dlatego z każdym kolejnym zabiegiem włosków jest coraz mniej, aż w końcu nawet 99% z nich znika bezpowrotnie.
Osoby, które borykają się z problemem skóry wrażliwej i podatnej na podrażnienia czy zapalenie mieszków włosowych, powinny skorzystać z zabiegów nowoczesnym laserem, takim jak Vectus. Profesjonaliści z Kliniki SPIRE CLINIC laser&beauty potwierdzają, że to właśnie ten laser posiada inteligentny czytnik poziomu melaniny, czyli Skintel. Dzięki niemu w sposób automatyczny określany jest fototyp skóry, co przekłada się na najlepsze dobranie mocy laserowych wiązek światła. Zabiegi są więc optymalnie skuteczne oraz całkowicie bezpieczne, nie ma możliwości, by doszło do powikłań w postaci poparzenia skóry bądź przebarwień.
Warto również dodać, że ten sam laser posiada system kontaktowego chłodzenia, dzięki któremu depilacja laserowa bikini i innych wrażliwych miejsc jest w pełni bezbolesna. Głowica wydziela chłód, który działa jak naturalny znieczulacz.

Skuteczność potwierdzona przez specjalistów

Okazuje się, że już podczas pierwszego zabiegu depilacji laserowej znika nawet 30% owłosienia z wybranej partii ciała. Z każdym kolejnym zabiegiem trwale niszczone są kolejne włoski. Po 4-8 zabiegach skóra jest idealnie gładka, bez zbędnego owłosienia.
Depilacja laserem może być przeprowadzana na każdej części ciała. Najczęściej jest to depilacja laserowa bikini, nóg, wąsika nad górną wargą, pach. Coraz częściej z depilacji laserem korzystają także panowie, którzy chcą trwale usunąć włoski z klatki piersiowej, pośladków, pach czy też pleców. Dla utrzymania pełnej skuteczności warto wykonywać profilaktycznie zabieg laserowy raz w roku.

Artykuł został przygotowany w oparciu o materiały firmowe https://spireclinic.pl specjalizującej się w usługach typu: depilacja laserowa.

0 0 votes
Opinia
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments