Pitbull nowe porządki Świdwin gdzie obejrzeć?

Pitbull, to jakiś spośród ostatnich filmów, który pozostawia w napięciu, mrozi krew w żyłach i posiada naprawdę dużo scen akcji, że z gwarancją nie można wymienić go filmem suchym i monotonnym. Nosimy w nim bowiem do działania z klasą warszawskich policjantów, którzy podążają tropem zorganizowanej grupy przestępczej, zamieszanej w wielkie zainteresowania i zabójstwa zastraszanych handlarzy.

Pitbull nowe porządki Dobrzany gdzie obejrzeć?

Dzięki szczerości, kreatywności i częstym akcjom, które nie wciąż są dobre z prawem, film stawał się hitem i już, zdecydowano się na pozostałą połowa Bitbulla.

klik i ogladaj film

Pozostała połowa kultowego filmu, Pitbull Nowe systemy, wspomina o policjancie, Dariuszu „Majami” Wilkowskim, który za każdą cenę, chce znaleźć groźnych gangsterów, zakłócających czas nie dopiero na Mokotowie, ale ponadto w wszystkiej Warszawie. Czynią oni do przygotowania tak zwanych porządków, stąd tytuł drugiej stron.

W trakcie akcji, ukazuje się jednak, że gangsterzy, są zamieszani w znaczącą sprawę, chodzi bo o serię zabójstw i porwań, przez tak zwany Gang Obcinaczy Palców. Gang porywał ludzi, których niszczył i zmniejszałby mi palce, żeby nie doprowadzić do identyfikacji osób.
Chodzący w pojedynkę Majami, dla dobra sprawy, postanawia połączyć siły z Gebelsem, Igorme oraz Barszczykiem, którzy podążają śladem gangsterów już dłuższy godzina także mają wielka wiedzę na fakt strategii działania gangsterów.

Pitbull nowe porządki Dobrzany gdzie obejrzeć?

Majami, wpada na plan, uświadomienia handlarzy o grożącym im niebezpieczeństwie. Pozostawia również namiary na siebie w pomieszczeniach, w których gangsterzy pobierają haracz. Plan szybko pada. Właścicielka salonu fryzjerskiego ostrzega bandytów przed zasadzką również nie przylega do zatrzymania. Darek nie przygotowuje się poddać i poszukuje innego fortelu na zatrzymanie gangsterów.

Majami, zyskuję ważne porady odnośnie planowanych zamieszek na Mokotowie. Nikt a nie chce ułatwić mu zrealizowaniu zasadzki.
Oba komisariaty próbują zwalić pracę na różny.

Pitbull nowe porządki Dobrzany gdzie obejrzeć?

Nie uznając wyboru grupa policjantów przyjmuje się przeprowadzić działalność i uniknąć kolejnych morderstw. Niestety, podczas pracy nie powtarza się złapać najgroźniejszego przestępcy. Na jego dostrzegaj policjanci trafiają jednak później, gdy próbował odebrać haracz. Długie przesłuchiwania, złe traktowanie zmusza jednak gangstera do wymiany.

W obawie o wysoki wyrok, zaczyna sypać pozostałych gangsterów, odpowiedzialnych za porachunki mafijne w ostatnim czasie. Niestety, lekkomyślność bandyty doprowadziła do zniszczenia jego matk. Była żyć ostatnie Zemsta za zgodę z policją. Podczas zeznań, gangster zaczyna sypać. Składa również zeznania obciążające siebie, bo pochodzi z prawa, że gdy się nawracać, więc po całości.

Nadaję się do podejmowania startu w potrójnym zabójstwie, obcięcia palców i zakopania ciał wszystkich trzech ofiar. Wskazuje także miejsce, w których zakopano ciała. W ostatni zabieg, pazbywa się możliwości świadka koronnego. Tymczasem zaczyna powracać spokój. Handlarze przekazują różne, obciążające wiedzę na fakt handlarzy, nie czując już żadnego zagrożenia spośród ich właściwości.

Pitbull nowe porządki Dobrzany gdzie obejrzeć?

Podekscytowany policjant liczy się zdobytymi informacjami z partnerem i zaczyna na kolejną akcję. Majami wraz z klasą policjantów wraca na plac bazaru. po wykonaniu sklepu, zakłada się obserwacja z naturalnego miejsca po automatach do walki. Więc do pewnego ze sklepów, wchodzi Boss. Dotknięty słowami handlarza, postanawia zakończyć się w dłoni policji.

Świadom, obserwacji miejsca, przyjmuje się zapytać o podatek. Gdy sięga po pieniądze, w ostatnim okresie do klubu wpada policja i działa zatrzymania. Boss przyjmuje się na zgodność z policją, na poczet mniejszego wyroku także ofert zawarcia związku małżeńskiego podczas wykonywanego kary. Gdy udaje się trafić do zrozumienia, sprawy wymykają się nieco spod kontroli.

Przychodzi do zabójstwa, w którym ginie Boss, a główny aktor, dodający się w wagę policjanta Majami, zostaje zdegradowany. Na obecnym poziomie film się kończy.
Pełny akcji, wulgaryzmów i niepochlebnych, policyjnych akcji film, został dwukrotnie nominowany do zapłaty. Ma dużo pozytywnych pamięci i z pewnością cechuje się na polu innych produkcji kryminalnych.

Pitbull nowe porządki Dobrzany gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Pitbull nowe porządki

0 0 votes
Opinia
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments