Gdzie kupić dobry sprzęt AGD

      Brak komentarzy do Gdzie kupić dobry sprzęt AGD

Gdzie kupić dobry sprzęt AGD – Jeszcze dekadę temu sprzęt AGD i RTV można było nabywać w wielu różnych miejscach, w tym w małych lokalnych sklepach. Obecnie rynek wygląda tak, że w Polsce działa kilka dużych sieci, które prowadzą sprzedaż w ogromnych sklepach samoobsługowych. W zasadzie poza tymi sklepami sieciowymi sprzęt AGD i RTV możemy kupić jedynie w dużych hipermarketach oraz przez Internet.

Gdzie kupić dobry sprzęt AGD

Ta sytuacja ma swoje zalety i wady. Wchodząc do takiego sieciowego sklepu mamy wrażenie, że wybór jest ogromny a ceny niezwykle korzystne. W takich sklepach zawsze znajdziemy wielu klientów. Są one czynne również w niedziele. Z uwagi na to, że poziom życia w Polsce rośnie klienci bardzo chętnie i często wymieniają telewizory, laptopy, konsole, tablety wybierają nowe modele smartfonów. Również dużo częściej niż dawniej musimy wymieniać takie sprzęty jak lodówka, pralka, zmywarka czy piekarnik i z tego faktu jesteśmy już dużo mniej zadowoleni. Zaletą tych sklepów jest fakt, że można sobie spokojnie chodzić pomiędzy alejkami i oglądać sprzęty, na przykład liczne modele telefonów komórkowych.

W sklepach sieciowych jest oczywiście obsługa, dlatego można dopytać o szczegóły. Problem z tymi sklepami polega jednak na tym, że używają one całego szeregu manipulacji, które sprawiają, że zakupy tam wcale nie są takie tanie. Zazwyczaj do wizyty w danym sklepie skłania nas gazetka, w której zobaczymy, że jest lodówka za 800 zł albo pralka za 1000 zł. Bardzo szybko okazuje się, że atrakcyjna cena jest tylko na papierze.

Produkty wyjątkowo atrakcyjne cenowo dostępne są w jednym czy dwóch sklepach w kraju w pojedynczych sztukach. Są one, więc tylko wabikiem na zakupy. Cena w gazetce często ma niewiele wspólnego z rzeczywistością, bo obok niej jest malutka gwiazdka, która oznacza, że cena dotyczy zakupów internetowych i jest tak niska tylko dla osób, które mają kod rabatowy. I tak jest ze wszystkim.

Darmowy transport z oferty okazuje się być całkiem drogi, bo darmowy jest dopiero po 3 dniach roboczych od zamówienia i tylko w określonych porach. Jak widać kupując sprzęt AGD i RTV trzeba wszystko dokładnie czytać i nie podejmować decyzji pod wpływem chwili, bo może nas to drogo kosztować.

0 0 votes
Opinia
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments