Depilacja laserowa Świdnik

      Brak komentarzy do Depilacja laserowa Świdnik

Epilacja laserowa – nowy metoda na dobre ciało!

Epilacja laserowa Biała Podlaska

Proste i zadbane ciało we dzisiejszym świecie stanowi jednym z głównych wyznaczników piękna. Na dalekim i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia zależy nam szczególnie w stopniu wakacyjnym, kiedy wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania jeszcze bardziej dużych obszarów ciała. Chcąc jak najpiękniej wyrażać się na plaży, warto przed urlopem udać się na zabieg laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne formy usuwania niechcianego owłosienia pozwalają na zdobycie zadowalających, lecz krótkotrwałych efektów. Te środki, dzięki którym pozbywamy się włosów na relatywnie długi czas (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tutaj o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą szybkie i przez to niezbyt zadowalające rezultaty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w mało bezbolesny sposób, a przy tym zajmować się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na zabieg laserowego usuwania owłosienia, prosty w złotych gabinetach medycyny estetycznej. Epilacja laserowa Biała Podlaska

depilacja woskiem 750

Epilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest pisana przy wykorzystaniu nowego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Nadaje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i tworzą redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w postaci, lekarz medycyny estetycznej może regulować moc akcesorium do wyjątkowych potrzeb pacjenta, co zapobiega komponowaniu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W sukcesu kobiet jeszcze dużo rozpowszechniona istnieje także depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą i pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich stron ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zobaczyć, że wskazaniem do uprawiania laserowej epilacji jest nie tylko chęć bycia gładkiej roli w końcach estetycznych. Ta metoda medyczna jest przeznaczona i dla pacjentów, którzy cierpią na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Epilacja laserowa – wymagania i przeciwwskazania

Epilacja laserowa jest środkiem nie tylko efektywnym, ale też bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowocześniejsze szkoły i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu eliminujemy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja potrafi stanowić wytwarzana u chorych z dowolnym typem cery oraz typem owłosienia, pod warunkiem zastosowania idealnych warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do tych tych należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w dziale zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
miłość do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan dopiero po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do uprawiania laseroterapii stanowi i duża lub świeża opalenizna. Zarówno przed, kiedy także po zabiegu, podaje się unikanie ekspozycji na słońce oraz lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a i stosowanie fotoprotekcji w twarze kremów z filtrem SPF 50. Epilacja laserowa Biała Podlaska

Zabieg laseroterapii nie tworzy się z potrzebą odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po wyjściu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może wrócić do bliskich naturalnych zajęć. Ewentualne efekty uboczne, w budowie delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a ponadto (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, mogą się prowadzić do paru dni i słuchają samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Epilacja laserowa Biała Podlaska

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

0 0 votes
Opinia
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments