Czy Huawei M3 jest urządzeniem godnym polecenia

Czy Huawei M3 jest urządzeniem godnym polecenia – Huawei świetnie pokazuje, iż plotki o wymarciu tabletów są nieprawdziwe. Jedną ze swoich wersji tabletów – M3 udowadniają, iż można opracować dobry, atrakcyjny dla oka sprzęt, a jego wartość cenową ustalić w zakresie tolerancji dla osób, którzy w potocznym kontekście „nie sypiają na pieniądzach”.

Czy Huawei M3 jest urządzeniem godnym polecenia, czy też powinniśmy trzymać się od niego z daleka?

Po wyciągnięciu tabletu M3 z opakowania można dostrzec, iż tablet jest urządzeniem wyższego pułapu jakościowego. Tylna część Huaweia (wykluczając część przeznaczoną dla anteny komunikacyjnej oraz aparatu fotograficznego umieszczonego w wyższym obszarze, które zbudowano z tworzywa sztucznego) są konstrukcji aluminiowej. Z frontu oczom ukazuje się identyfikator linii papilarnych, który zarazem funkcjonuje jako centralny przycisk kontrolujący. Boczne elementy urządzenia mieszczą klawisz kontroli natężenia dźwięku, wejście formatu Micro na karty pamięci Flash oraz slot przeznaczony telefonicznym kartom SIM.

Czy Huawei M3 jest urządzeniem godnym polecenia 1

Czy Huawei M3 jest urządzeniem godnym polecenia 1

Po dolnej oraz górnej części pionowej tabletu umieszczono nagłośnienie wysokiej jakości przygotowane przez renomowanego producenta Harmon-Kardon. Podczas odtwarzania tytułów filmowych i rozgrywki w gry mobilne w pozycji bocznej nasilenie głośności jest więc na całkiem przyzwoitym poziomie.

Wyświetlacz o liczbie pikseli 2560 na 1600 jest wystarczająco jasny do korzystania ze sprzętu w dobrze naświetlonych słonecznie miejscach. Barwy wyświetlaczy technologii in-plane-switching są bardzo jaskrawe więc widoczność, nie staje się uciążliwa. Pochłaniający dużą ilość energii elektrycznej tablet został na szczęście wyposażony w pojemny akumulator o pojemności 5000 Mega amperów co pozwala na ponad 10 godzin na intensywne korzystanie z urządzenia.

System operacyjny, który zarządza tabletem Huawei to klasyczny Android w szóstej odsłonie z możliwością dalszych aktualizacji. Nie jest ona zbyt wymagająca i procesor, w który wyposażony jest tablet świetnie, z nim współpracuje i nie odczuwa zbyt dużego wykorzystania.

Jednostka procesorowa, z jaką współpracuje Huawei to procesor tego samego producenta znany ze sławnego modelu telefonu Huawei P9, czyli Kirin 950. Jest to procesor o ośmiu rdzeniach niestety tylko cztery z nich, pracują na wysokiej częstotliwości 2,3 Gigaherców natomiast cztery pozostałe, są o 0,4 Gigaherców mniej wydajne, jednak mimo to wydajność jest na tak wysokim poziomie, że umieszcza Huaweia w kategorii najszybszych urządzeń mobilnych. Całość funkcjonuje zatem bardzo sprawnie niezależnie czy mamy do czynienia z rozgrywką w najnowsze tytuły, czy seanse filmowe, odtwarzanie muzyki czy też surfowaniu po sieci internetowej, co jest niezwykle komfortowe dzięki bezbłędnemu interfejsowi Wi-Fi i 4G LTE, więc czy to w domu, czy też poza jego obszarem wszędzie możemy cieszyć się bardzo płynnym łączem internetowym.

Jeżeli chodzi o kwotę, jaką zapłacimy w zamian za Huaweia M3 to około 1600 złotych za wersję bez możliwości łączenia się z siecią LTE natomiast wariant z tą funkcją plasuje się około 300 złotych droższy.

Reasumując, Huawei M3 jest jednym z najkorzystniejszych propozycji małej wielkości urządzeń w przedziale cenowym do 2000 złotych w Polsce. Jest on doskonale opracowany a jego cena, jest bardzo kusząca. Daje on pełnie satysfakcji z korzystania, niezależnie co zamierzamy na nim robić.

0 0 votes
Opinia
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments