Co to jest multiroom i gdzie go znaleźć?

      Brak komentarzy do Co to jest multiroom i gdzie go znaleźć?

Marzy ci się czasem, żeby nie musieć walczyć o swoją kolejkę do telewizora i móc zawsze oglądać na bieżąco nowe odcinki ulubionych seriali? A może nie masz ochoty po raz kolejny oglądać tej samej bajki? Multiroom to usługa, która naprawdę może ci się przydać. Dowiedz się, co to jest multiroom, jak go podłączyć i jakie są zalety tego rozwiązania.

Co to jest multiroom i gdzie go znaleźć?

Multiroom – co to w zasadzie jest?

Multiroom to nowoczesna usługa od INEA. Polega na tym, że w ramach jednego abonamentu możesz oglądać telewizję na aż czterech telewizorach. Za każdego kolejnego użytkownika dopłacasz niewielką kwotę, a każdy domownik może cieszyć się swoim telewizorem i oglądaniem ulubionych programów.

Multiroom jest dostępny, jeśli wykupisz abonament telewizyjny w INEA. Wybrany przez ciebie pakiet programów może być odtwarzany na wszystkich telewizorach podłączonych do sieci.

Pełen zalet multiroom – jak podłączyć?

W każdej większej rodzinie przydaje się taka usługa jak multiroom. Jak podłączyć tę funkcję? Przede wszystkim należy wykupić pakiet telewizyjny w sieci INEA. Przy niektórych opcjach usługa jest darmowa przez kilka pierwszych miesięcy. W innych przypadkach należy dopłacić, a kwota jest zależna m.in. od tego, jaką opcję programową wybierzesz.

To od ciebie też zależy, jaką liczbę telewizorów podłączyć do multiroomu. Może być ich aż 4! Liczba jest dowolna i za każdy z nich dopłacasz po 14,90 zł. Do podłączenia usługi na innych telewizorach możesz jednak potrzebować dodatkowych dekoderów.

Zalety korzystania z multiroomu

Multiroom to oczywista wygoda, i to dla całej rodziny. Każdy teraz może oglądać właśnie to, co go najbardziej interesuje, a cowieczorne kłótnie o pilot odchodzą do przeszłości. To jednak nie koniec zalet tego pakietu.

Dodatkową superfunkcją jest obsługa programów HD w najlepszej jakości, o ile oczywiście masz je w wykupionym abonamencie. Potrzebny jest do tego dekoder. Ten oferowany przez INEA ma także opcję nagrywania, dlatego będziesz mógł zapisać każdy program czy film, który mógłbyś przegapić z przyczyn losowych.

0 0 votes
Opinia
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments